"Відійшов до вічності": Помер глава Всеукраїнської ради церков

Митрополит Епіфаній висловив свої співчуття родині померлого, громаді, всім, хто поділяє біль втрати.

Василь Райчинець. Фото: УЄТС семінарія.

На 68 році життя помер єпископ Української Євангельської церкви, головуючий у Всеукраїнській раді церков і релігійних організацій Василь Райчинець. Про це написав митрополит Епіфаній на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"З глибоким сумом сьогодні дізнався про те, що завершилося земне життя і відійшов до вічності старший єпископ Української Євангельської Церкви Василь Федорович Райчинець, який останні півроку також був черговим головуючим у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій", - написав він.

Також Митрополит Епіфаній висловив свої співчуття родині померлого, громаді, всім, хто поділяє біль втрати. Василь Федорович Райчинець народився 19 жовтня 1952 року в селі Поляна, Свалявського району, Закарпатської області, в багатодітній родині проповідника. У 1969 році вступив в заповіт з Богом через святе водне хрещення. З 1970 по 1971 роки проходив службу в лавах Радянської Армії. У 1974 році був обраний церквою ХЄВ села Поляна на служіння диякона. У 1983 році здобув богословську освіту, закінчивши московську семінарію, паралельно отримавши музичну освіту.

У 1987 році Василь Федорович був обраний церквою ХЄВ села Поляна на пасторське служіння, а в 1990 році став заступником старшого Пресвітера Союзу. У 1991-1992 роках Союзом ВЦХЄВ було прийнято рішення про створення Вищої Духовної Школи для освіти служителів, першим ректором якої на той час став В.Ф. Райчинець.

У 1994 році він був обраний старшим Пресвітером Закарпатського Об'єднання церков при Союзі ВЦХЄВ. У 1995 році на черговому з'їзді Союзу ВЦХЄВ Василь Райчинцець був обраний старшим єпископом Союзу.

Хіти тижня. Символічно: У Росії меморіал Перемоги завалився через три дні після відкриття (відео)

середа, 5 серпень 2020, 4:00

Підрядник відновить пошкоджену частину меморіалу за свій рахунок. У Кемерові (Росія) частина меморіалу Перемоги звалилася через три дні після відкриття, яке відбулося 27 липня. Частина зруйнованого меморіалу потрапила на відео. На кадрах видно, що зруй...

Хіти тижня. Нова причина розвитку пухлин: Кількість сексуальних партнерів впливає на розвиток онкології

середа, 5 серпень 2020, 3:00

Вчені виявили статистично значимий зв'язок між числом статевих партнерів протягом життя і ризиком діагнозу раку у обох статей. Велика кількість (десять або більше) сексуальних партнерів протягом життя людини сприяє збільшенню ризику захворювання на рак...