У Києві на Великій Окружній у ніч із п'ятниці на суботу сталася ДТП зі смертельним наслідком. Автомобіль BMW із п'ятьма хлопцями у салоні вилетів з дороги у відбійник. Внаслідок аварії відбійник пройшов упоперек передніх сидінь, повідомляють Патріоти України з посиланням на Telegram-канали dtp.kiev.ua та Kyiv Operative.
За попередньою інформацією, водій BMW рухався у напрямку Мінського Шосе, але на закругленні в умовах ожеледиці суттєво перевищив швидкість і не впорався з керуванням.
Внаслідок аварії водій 1997 року народження загинув, пасажирові який сидів біля нього на передньому сидінні відірвало ноги та руку. Його стан оцінюється як дуже тяжкий. Двох постраждалих госпіталізували медики, ще двоє людей практично не постраждали.
Один із них розповів, що їхали молоді люди з Вишневого гуляти, але куди саме – він не знає. Також хлопець не зміг відповісти, чи був водій п'яний. Деталі аварії встановлюватимуть правоохоронці.


Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...