Відірвані пальці та пошкоджені внутрішні органи: Вибух під Дніпром покалічив дітей АТОшників (фото)

Найбільше від вибуху постраждав 16-річний Сашко Гаркуша, який тримав снаряд у руках.

Троє з потерпілих від вибуху гранати у селі Пашена Балка Дніпропетровської області виявилися дітьми колишніх бійців АТО. Про це розповіли жителі села, передають Патріоти України.

"Діти кажуть, що цей предмет знайшли на смітнику під соломкою. А поліція зараз проводить обшуки в будинках, де живуть постраждалі хлопці. Адже троє з постраждалих — сини колишніх бійців АТО", — повідомила одна з місцевих жительок.

Найбільше від вибуху постраждав 16-річний Сашко Гаркуша. У нього серйозно пошкоджені внутрішні органи і відірвані три пальці на руці. За свідченнями місцевих, саме він на момент вибуху тримав в руках снаряд. Дитині провели операцію, але жодних прогнозів лікарі поки не дають.

Другий потерпілий — 5-річний хлопчик Сашко Редько, у нього осколкові поранення живота. Йому також зробили операцію, зараз він іще спить у реанімації.


Джерело: Обозреватель

У мережі показали, як міг би виглядати сучасний "Запорожець"

четвер, 24 червень 2021, 8:57

Відомий дизайнер Олександр Шторм показав, як міг би виглядати новий "Запорожець" в наш час. Дане авто могло б зацікавити серферів і сапбордістов, а також людей, які люблять компактні машини. Про це повідомляє "Інфореактор", передають Патріоти України. ...

Хмара пилу з Сахари накрила Європу: У мережі показали знімок з космосу

четвер, 24 червень 2021, 8:44

Щільна хмара пилу з Сахари рухається над Середземним морем до Італії та Південно-Східної Європи. Про це повідомляє The Watchers, передають Патріоти України. Як повідомляється, в поєднанні з виключно високими температурами цей пил сприяє зниженню видимо...