"Від’ї…ться від "Динамо": Фани відкрито виступили проти керівництва київського клубу (фото)

Терпець ультрас луснув після ганебного вильоту команди з відверто посередньої групи Ліги Європи.

Сьогодні в Чернігові відбувається матч третьої і четвертої команд поточного чемпіонату України – в рамках 18-го туру грають місцева «Десна» і київське «Динамо», передають Патріоти України.

Початок зустрічі був трохи відтермінований з огляду на грандіозне пірошоу на секторі виїзних фанатів. Вогнем і димами кияни підсилили ефект від розтягненого вздовж сектора банера з промовистим змістом: «Суркіси, від’ї…ться від «Динамо».

Терпець ультрас луснув після ганебного вильоту команди з відверто посередньої групи Ліги Європи. Крім того, у внутрішньому чемпіонаті «Динамо» втратило навіть мізерні шанси на перше місце. Від «Шахтаря» кияни на момент матчу в Чернігові відставали на цілих 17 очок і наразі ведуть з «Десною» і луганською «Зорею» боротьбу за друге місце.

Вчені розповіли, коли та кому корисно пити горілку

понеділок, 20 січень 2020, 23:44

Малі дози чистого алкоголю стимулюють імунітет. Інститут Пастера провів дослідження, згідно з яким горілка може бути корисною для організму людини за певних умов, передають Патріоти України. Як виявилося, малі дози чистого алкоголю стимулюють імунітет....

"Зарплати мені самій вистачає. Але утримувати на неї дитину я не зможу", - міністр освіти Новосад

понеділок, 20 січень 2020, 23:18

Ганна Новосад повідомила, що її зарплата в середньому становить 36 тис. грн, що на 10 тис. грн на місяць менше, ніж на посаді керівника директорату Міносвіти. Вона повідомила, що її зарплата в середньому становить 36 тис. грн, що на 10 тис. грн на міся...