Відключення електроенергії триватимуть: Українцям розповіли про новорічні гірлянди, які не потребують напруги в мережі

Через пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури внаслідок ракетних обстрілів РФ, в Україні запроваджено як планові, так і аварійні відключення електроенергії, передають Патріоти України.

Та попри все, українці все-таки прагнуть, хоч скромно, але відзначити новорічні свята. Щоби можливий блекаут не зіпсував маленького родинного свята, варто придбати новорічні гірлянди, які не потребують напруги у мережі. Поради щодо придбання гірлянд на батарейках опублікувало видання progroshi.

Протягом декількох останніх років у продажу з'явились новорічні гірлянди на батарейках. Виробники новорічних прикрас запевняють, що такі гірлянди безпечніші ніж їхні аналоги, які живляться від розетки.

Переваги гірлянд на батарейках

  • Така гірлянда допоможе створити святковий настрій навіть за відсутності електроживлення.
  • Чималою перевагою таких гірлянд є автономна робота та мобільність. Живлення від батарейок дозволяє розмістити гірлянду в будь-якій частині вашої оселі.
  • Ще однією з її переваг є безпечність. Електрична напруга від батарейок настільки низька, що навіть при короткому замиканні її буде недостатньо для виникнення горіння. Світлодіоди при такій напрузі мають мінімальне тепловиділення. Отже, живлення від батарейок унеможливлює виникнення пожежі. І це - вагомий аргумент на користь такої прикраси.

Недоліки гірлянди на батарейках

  • Та попри плюси, є в неї і мінуси. Яскравість гірлянди на батарейках нижча, ніж в її аналогів, що живляться від електромережі.
  • Ще одним мінусом буде недовговічність джерела живлення. Батарейки можуть "сісти". Тому краще відразу запастись кількома комплектами.

При купівлі такої гірлянди слід звернути увагу на її довжину. Якщо ви волієте заощадити сімейний бюджет, то варто купувати гірлянду невеликої довжини. Довгі гірлянди мають велику кількість світлодіодів, а кожен світлодіод є споживачем струму. Тобто, більша кількість світлодіодів потребуватиме частішої заміни батарейок

Потрібно звернути увагу і на тип батарейок, які використовуються в пристрої. Він має бути простим. Адже буде прикро, якщо доведеться обійти десяток магазинів, перш ніж знайдеться потрібна батарейка. Фахівці радять звернути увагу на гірлянди з живленням від батарейки типу "АА".

Гірлянда на батарейках допоможе створити святковий настрій, якого зараз так не вистачає українцям. А заодно - задумати найзаповітніше новорічне бажання, яке цьогоріч напевне буде єдине на всіх

Чоловік так хотів заощадити на авіаквитку, що... переплутав континенти та зірвав відпустку мрії

понеділок, 6 лютий 2023, 17:57

Турист з США Кінгслі Бернетт зірвав свою відпустку мрії, коли у спробі знайти більш вигідний квиток на літак він переплутав австралійський Сідней з однойменним містечком в американському штаті Монтана з населенням трохи більше 5 тисяч осіб, передають П...

"Далі своїм ходом": У РФ дитину зі зламаною ногою змусили повзти на четвертий поверх (відео)

понеділок, 6 лютий 2023, 17:50

У Пензенській області РФ підлітку зі зламаною ногою довелося повзти на четвертий поверх, щоб зробити рентген. Ліфти у поліклініці у вихідні не працюють, передають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "База", підліток підвернув ногу, коли грав...