Відключення світла - не проблема: Названо рослини, які допоможуть позбутися плісняви у будинку при блекаутах

Через постійні відключення світла, які енергетики проводили у зв'язку з регулярними атаками російського тирана на енергоструктуру України, у квартирах у деяких українців почала з'являтися пліснява. А, як відомо, підвищена вологість повітря та перепади температури сприяють розвитку грибка, передають Патріоти України.

Втім, навіть атаки путіністів не можуть стати на заваді, й українці можуть запросто виправити ситуацію за допомогою рослин, які забирають зайву вологу з повітря та захищають від появи плісняви. Перш за все, хлорофітум. Він очищає навколишнє повітря та видаляє такі забруднювачі як формальдегід та бензол. Крім цього, хлорофітум добре поглинає вологу з повітря, що запобігає появі плісняви.

Спатіфіллум («Лілія світу»). Завдяки своєму розлогому листю квітка вбирає вологу, що циркулює в повітрі, і таким чином допомагає запобігти розвитку цвілі та грибка у будинку.

Бостонська папороть — любитель вологого ґрунту, тому у ванній їй точно сподобається. Також папороть вважає за краще перебувати під непрямими сонячними променями.

Тілландсія. Краще її поставити у кімнаті з вікнами, оскільки їй потрібне фільтроване сонячне світло. Ця красуня має особливість харчуватися вологістю навколишнього повітря. Її листя допомагає вловлювати воду у повітрі, і таким чином знижує рівень вологості у будинку.

Губернатор оголосила надзвичайний стан: Нью-Йорк потерпає від сильної повені (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:51

За інформацією Національної метеорологічної служби (NWS), близько 8,5 мільйонів жителів Нью-Йорку опинились під загрозою повені, оскільки переповнені каналізаційні системи не в змозі ефективно відводити дощову воду. Про це повідомляє The Guardian, пере...

Спіймали на гарячому: Правоохоронці затримали главу райсуду Одещини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:01

Сьогодні, 29 вересня, в Одеській області правоохоронці затримали виконувача обов'язків голови Комінтернівського райсуду. Він вимагав хабар за прийняття рішення. Про це повідомляє пресслужба НАБУ, передають Патріоти України. «НАБУ і САП спільно з СБУ ви...