
Міністр МВС Денис Монастирський відвідав ЧАЕС і особисто оцінив збитки, завдані російськими окупантами в зоні відчуження. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передають Патріоти України.
Окупанти залишили на ЧАЕС після себе безлад і поцупили все, що тільки могли. "Це перекопані та розкидані речі гвардійців, яких просто тримали полоненими протягом тридцяти днів у підвалах, без достатньої їжі, без достатнього освітлення. Це і розбомблений райвідділ біля Чорнобильської станції: всі кабінети розкриті, підірвані, всі замки відкриті, всі сейфи розкриті у пошуках грошей", – поділився Денис Монастирський.
Окупанти також розікрали кімнату зберігання речей і поцупили роги оленя, а також відкрутили фари в старих жигулях, які були експонатом музею. "Так і не зрозуміли, на яку небезпеку наразили нас українців, весь світ, себе самих, так вони ще й потягли все награбоване собі додому, через всю Білорусь. Радіація – штука не миттєва. Вона вбиватиме російських ублюдків повільно", - резюмував Антон Геращенко.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...