Відкриє наступ на Маріуполь: Жирохов дав тривожний прогноз щодо нового розведення сил на Донбасі

Якщо Росія доб'ється розведення сил в напрямку КПП "Гнутове", це фактично відкриє наступ проросійських бойовиків на Маріуполь. Про це "Апостроф" повідомляє військовий оглядач Михайло Жирохов, передають Патріоти України.

"Взагалі, в ОРДЛО зараз готові до локального наступу в одному з місць на лінії розмежування. Для глобального у них немає ні сил, ні коштів. Знаючи, що бойовики можуть почати наступ, наші військові робили мінні поля - там мінами територія просто всіяна. Тому, якщо в ОРДЛО вирішать розпочати наступ, то втрати будуть великими.

Подальший розвиток ситуації залежить від того, якими будуть позиції переговорників в Мінському форматі. Якщо Росія дотисне розведення на ще трьох ділянках, для України це буде дуже погано. Зараз планується відведення в трьох точках з боку України і шести з боку ОРДЛО. Погоджено лише одна - на напрямку КПП "Гнутове". Це на Приазов'ї. Фактично це відкриває наступ на Маріуполь, але в стратегічному плані цей напрям має мінімальне значення - там степова зона і дуже мало населених пунктів ", - вважає Жирохов.

Експерт також додав, що рішення розвести війська на трьох попередніх ділянках було невірним. Адже тепер кадрові російські військові і їх найманці з місцевого населення на підступах до населеного пункту Золоте-4 влаштовують провокації і обстрілюють місцевих жителів. А між Вікторівкою і Петровським, звідки відійшли ЗСУ, знаходилися важливі "панівні висоти". Втративши контроль над ними, українські військові не можуть спостерігати за пересуванням противника. І це при тому, що обидва ці напрямки є танконебезпечними.

Джерело: Апостроф

Санкції проти Росії та коронавірус: чи можливе завершення війни на Донбасі

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...

"Рєбята, нам п#здец": З 24 апаратів ШВЛ в одній із київських лікарень лікувати пацієнтів з COVID-19 можуть тільки 2

четвер, 2 квітень 2020, 20:44

Перевірка тільки однієї столичної лікарні вже показала дуже сумні результати. Радник Київського міського голови Максим Бахматов опублікував результати аудиту, проведеного в одній з лікарень Києва. Про це він написав у "Фейсбуці", передають Патріоти Укр...