Відкрився перший підводний готель біля Великого Бар'єрного рифу в Кораловому морі (фото, відео)

Перший у Австралії підводний готель називається Reefsuites.

1 грудня в Австралії відкриється перший у країні підводний готель Reefsuites. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України.

Готель розташований біля Великого Бар'єрного рифу в Кораловому морі. Його побудував туроператор Cruise Whitsunday після того, як у 2017 році циклон зруйнував понтон, на якому розташовувалися надводні готельні номери. Відбудова, яка коштувала 10 мільйонів доларів, передбачала пересадження понад 4 тисяч коралів.

У готелі лише дві кімнати. Вони мають прозорі вікна від стелі до підлоги, з яких видно все, що відбувається під водою. Для нічного часу передбачена спеціальна підсвітка.


"Дитину образив": У Києві молоді хлопці побили і живцем спалили чоловіка (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:45

У Києві двоє місцевих мешканців підпалили чоловіка, який напередодні образив сина одного з них. Потерпілого з 80% опіків шкіри врятувати не вдалося. Про це йдеться у повідомленні ГУНП в Київській області, передають Патріоти України. Рятувальників, ліка...

З апельсиновою та шоколадною начинкою: В "АТБ" продавали печиво з небезпечною олією

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:30

У мережі супермаркетів "АТБ-Маркет" продавали печиво польського виробника Bogutti Sp. Zoo, Zlotoklos, у яке додавали небезпечну для здоров'я пальмову олію з 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) (речовина, яка не відповідає стандартам безпеки харчових про...