Відморозив ноги на вулиці, повернувся на окуповану Луганщину: Українців шокувала історія звільненого з полону морпіха

Більшість людей, які пройшли війну, залишаються самі зі своїми проблемами, держава не надає їм необхідної допомоги.

Анатолій Поляков з Української асоціації військовополонених розповів історію морпіха Ігоря Бутенка, який після повернення з полону опинився наодинці зі своїми проблемами і змушений був повернутися додому до окупованого бойовиками містечка на Луганщині, повідомляють Патріоти України.

У полоні Бутенко провів півроку, сім'я і дім залишилися на окупованій частині Донбасу. Після звільнення, не отримавши підтримки, хлопець поневірявся по вулиці. Потім став пацієнтом психіатричної лікарні.
Після виписки Ігор знову опинився на вулиці, де відморозив собі обидві ноги. Після ампутації, він тривалий час перебував у госпіталі. Поляков пише, що мама періодично його відвідувала. Але після безуспішних спроб отримати житло, вона, під гарантії бойовиків, забрала свого сина назад на окуповану територію.
«Цю історію я навожу в якості прикладу на всіх зустрічах і за весь час у мене жодного разу не запитали, як склалася його подальша доля - жодного разу! Упевнений, якби правляча партія, яка не скасувала прийнятий в першому читанні закон про статус полонених, його доля і доля інших полонених могла скластися інакше. Закон був скасований на прохання "правозахисних" організацій», - пише Поляков.
У мережі обурені і зазначають, що це не поодинокий випадок. Влада не дбає про своїх захисників. Більшість людей, які пройшли війну, залишаються самі зі своїми проблемами, держава не надає їм необхідної допомоги.


Пенсіонери отримають кілька доплат у липні: Ось хто отримає гроші

неділя, 28 червень 2026, 6:33

У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....

Контрабанда на 17 млн: Майже 500 гаджетів Apple і Samsung знайшли в схованці на кордоні

неділя, 28 червень 2026, 6:05

На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...