
Відмова від солодощів може повністю змінити нашу харчову поведінку і привести до позитивних змін в організмі. Зараз цукор вважають ледь не ворогом номер один для здоров'я, але багато хто не уявляє без нього життя, передають Патріоти України.
Дієтологи розповіли, як позбутися від тяги до солодкого всього за 14 днів, і які зміни відбудуться з нашим організмом. Ті, хто спробував відмовитися від додаткового цукру в раціоні, кажуть, що від цієї залежності цілком реально позбутися. Через деякий час на солодке зовсім не тягне.
Крім очевидних солодощів ми вживаємо багато прихованого цукру - найбільше його в газованих напоях, йогуртах з наповнювачами, соусах, соках. Навіть від меду варто відмовитися.
ВООЗ рекомендує вживати не більше п'яти чайних ложок цукру в день. Але зазвичай люди їдять майже втричі більше. Через це у нас з'являється карієс, можуть розвиватися діабет і ожиріння. Щоб не тягнуло до цукру дієтологи рекомендують... їсти. Тобто повноцінно харчуватися. Цукор краще замінити фруктами.
Відмова від цукру на 14 днів допоможе нормалізувати рівень цукру в крові. Журналістка, яка пройшла цей челендж, каже, що відчула позитивні зміни: вона спить краще, менше втомлюється, шкіра стала краще, вага зменшилася.
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...
В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...