Відмова від цукру може повністю змінити життя: Медики розповіли, як це зробити швидко

Відмова від солодощів може повністю змінити нашу харчову поведінку і привести до позитивних змін в організмі. Зараз цукор вважають ледь не ворогом номер один для здоров'я, але багато хто не уявляє без нього життя, передають Патріоти України.

Дієтологи розповіли, як позбутися від тяги до солодкого всього за 14 днів, і які зміни відбудуться з нашим організмом. Ті, хто спробував відмовитися від додаткового цукру в раціоні, кажуть, що від цієї залежності цілком реально позбутися. Через деякий час на солодке зовсім не тягне.

Крім очевидних солодощів ми вживаємо багато прихованого цукру - найбільше його в газованих напоях, йогуртах з наповнювачами, соусах, соках. Навіть від меду варто відмовитися.

ВООЗ рекомендує вживати не більше п'яти чайних ложок цукру в день. Але зазвичай люди їдять майже втричі більше. Через це у нас з'являється карієс, можуть розвиватися діабет і ожиріння. Щоб не тягнуло до цукру дієтологи рекомендують... їсти. Тобто повноцінно харчуватися. Цукор краще замінити фруктами.

Відмова від цукру на 14 днів допоможе нормалізувати рівень цукру в крові. Журналістка, яка пройшла цей челендж, каже, що відчула позитивні зміни: вона спить краще, менше втомлюється, шкіра стала краще, вага зменшилася.

Востаннє бачилися два тижні тому: У родині Ольги Харлан сталося горе

четвер, 2 лютий 2023, 20:00

У родині фехтувальниці Ольги Харлан 1 лютого сталося горе, повідомляють Патріоти України. Як розповіла спортсменка у своєму Instagram, померла близька для неї людина. Пішла з життя її бабуся. Ольга пригадала, що востаннє бачила рідну людину два тижні ...

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...