Відмовників - у в'язницю, а "двохсотих" спалюють у курнику: У окупантів почалася паніка на Запоріжжі

Російські солдати бояться загинути на війні проти України і все частіше намагаються знайти спосіб, як повернутися додому. Як повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація в Telegram, у лікарні Мелітополя зараз перебувають окупанти з діагнозом "защемлення хребта", передають Патріоти України.

Росіяни стверджують, що така проблема у них виникла через важкі бронежилети. І тепер вони просять, щоб їх звільнили від участі в бойових діях.

А ось в селищі міського типу Кам'янка Пологівського району приміщення училища росіяни перетворили на в'язницю, в якій тримають своїх військовослужбовців, які відмовляються воювати. В колишньому курнику поблизу селища росіяни спалюють своїх же загиблих на полі бою. Місцеві також повідомляють, що загарбники планують перепис населення.

Прес-служба Запорізької ОВА зазначає - така поведінка окупантів свідчить про те, що вони не хочуть воювати. А значить, в моральному протистоянні ЗСУ вже перемогли.

Нардеп Гетманцев підрахував, скільки пропливають україці

понеділок, 22 червень 2026, 9:06

У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...

Стаття про відроджений споконвічний алкогольний напій України виграла гастрономічний «Оскар» у США

понеділок, 22 червень 2026, 8:57

Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...