Відома блогерка на Каннському кінофестивалі облилася "кров'ю" на підтримку України. Її грубо вивели з червоного хідника (фото)

Відома блогерка на Каннському кінофестивалі облилася "кров'ю" на підтримку України. Її грубо вивели з червоного хідника. ФОТО

Українська блогерка та фітнес-тренерка Ілона Чернобай влаштувала акцію протесту на Каннському кінофестивалі на підтримку рідної країни, передають Патріоти України.

Дівчина вийшла на червоний хідник премії у патріотичному вбранні - асиметричній вечірній сукні у синьо-жовтих кольорах. Піднявшись на сходинки Ілона облила себе штучною кров'ю.

У такий спосіб, за словами блогерки, вона хотіла привернути увагу світу до того, що війна в Україні ще не закінчилася і просто зараз від російської агресії гине цивільне населення, а багато українців страждають в окупації. Одразу до Ілони поквапилася охорона та вивела її з хідника.

Як розповіла дівчина, ця тема дуже болюча для неї, адже вона родом з Краматорська на Донеччині. Місто з 2014 року зазнає російської агресії, а зараз майже щодня страждає від обстрілів.

Фото: Associated Press

Фото: Associated Press

"На Канському фестивалі є люди з різних країн: Великої Британії, Іспанії, Польщі, Німеччини. Уявіть, що вас можуть прийти і вбити за прапор вашої країни. Українцям уявляти не треба. Вони щогодини наражають себе на небезпеку не тільки за наявність прапора, а навіть за прості розмови українською мовою. Наше головне завдання – показати, що Україна не відмовляється від своїх територій і людей. Ми знаємо, що на нас чекають у Донецьку, Луганську та Ялті, попри будь-які міфи російської пропаганди", - поділилася Чернобай.

Космічний телескоп «Гайя» виявив, що наша Галактика, Чумацький шлях, зовсім не така, як науковці вважали раніше

вівторок, 3 жовтень 2023, 4:15

Космічний телескоп «Гайя» дозволив оцінити швидкість руху рекордної кількості зірок у Чумацькому Шляху, і нові дані виявилися вкрай несподіваними. Справа не тільки в тому, що його маса впала в багато разів: зрозуміли, що сама структура Галактики не так...

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...