Відома мережа фастфуду не хотіла повертати гроші: Жінка через помилку залишила $7000 чайових за звичайний сендвіч

В американському місті Атланта стався цікавий інцидент – жінка на ім'я Віра Коннер купила стандартний сендвіч за $7 доларів у мережі ресторанів швидкого харчування Subway, після чого вона подумала, що на екрані їй потрібно ввести номер свого телефону, щоб отримати знижку. Про це пише Bild, передають Патріоти України.

Проте, насправді це була сума чайових, які вона готова залишити закладу. З кредитної картки жінки списалося $7113. "Я могла б поїхати в Італію і купити (на ці гроші - ред.) там сендвіч", - сказала вона.

Віра Коннер близько місяця намагалася повернути гроші, проте менеджер закладу відмовився це робити. "Це неймовірно. Я думаю, будь-хто, хто це бачить, розуміє, що це помилка. Раніше я сама працювала у роздрібній торгівлі. Це величезні гроші. І, знаєте, я взагалі не великий шанувальник чайових", – прокоментувала ситуацію американка.

Subway пішов їй назустріч лише після того, як на історію Коннер звернув увагу місцевий телеканал і вона набула розголосу.

Українцям з маленьким стажем не дадуть пенсію: Скільки років обов'язково потрібно відпрацювати

понеділок, 27 травень 2024, 18:59

Мінімальний стаж для отримання пенсії становить 15 років. У випадку, якщо не досягнуто цього показника, замість пенсійних виплат надається соціальна допомога. З мінімальним стажем вийти на пенсію можна тільки в 65 років. Тим хто хоче отримувати пенсію ...

Які країни НАТО готові закрити небо на заході України - список

понеділок, 27 травень 2024, 18:43

Деякі країни НАТО готові розширити підтримку Україні і почати збивати ракети та дрони безпосередньо на українській території. Про це повідомляє Bild. Згідно з даними джерел видання, за розширення допомоги виступають:. Проти розширення підтримки вступаю...