
Світоліна на турнірі в Москві зачохлила ракетку в 1/8 фіналу, поступившись Вероніці Кудерметовій. Рішення їхати до столиці держави-агресора на Кубку Кремля, одеситка пояснила бажанням виграти хоч якийсь титул - у цьому сезоні українці не вдалося виграти жодного турніру, зазначають Патріоти України.
У цьому році я не завоювала жодного титулу. У Москві я хотіла спробувати виграти трофей. Кожен турнір, на якому я граю, хочу виграти. Тому я прийняла рішення там виступити. На жаль, все не склалося так, як хотілося.
Але це був останній турнір сезону. Це завжди важко і психологічно, і фізично. Зараз я просто намагаюся думати про виступ в Шеньчжені на Підсумковому турнірі. У цей тиждень я входжу в дуже позитивному настрої, – цитує Світоліну БТУ.
Згодом з'явилася інформація, що Світоліній загрожував грошовий штраф за пропуск Кубка Кремля у Москві. Після невдалого виступу в Москві українка опустилася одразу на чотири місця у рейтингу WTA. Тепер Еліна лише на восьмому рядку рейтингу.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...