Відома телеведуча розповіла, як почувається після одужання від коронавірусу

Вона цілий місяць провела вдома без будь–якого руху.

Українська телеведуча Марічка Падалко перехворіла коронавірусом і вже повертається до звичного способу життя. Про це вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, передають Патріоти України.

Марічка зазначає, що чим довше не займаєшся, тим складніше повертатися. Але і поспішати після #covid19 теж не можна. Два тижні пауза після одужання – це той мінімум, про який говорять всі лікарі. «Я трохи не дотерпіла, але ще два дні тому після роботи хотілося лише спати. Хоча перед тим, як захворіти я встигла за робочий тиждень сходити на шість групових занять, і давно не почувалася себе так добре фізично і емоційно. Тепер починаю з початку», – пише телеведуча.

Так, приїхавши на дачу, Марічка вирішила хоч пів годинки позайматися. «Гантелі 3 кг тепер здалися мені «гірями», хоча в залі останнім часом вже брала 4 кг. «Втомилася» поки на травичку їх донесла, але щось таки поробила. Трохи розчарована, що швидко втомлююсь, але рада, що новий початок вже покладено. Так і бігати скоро знов почну ...Хоча з початком осені багато хто «забиває» на спорт, бо «купальник» вже не вдягати», – резюмує Марічка.


З архіву ПУ. Прихильники в шоці: Зірка популярного дитячого серіалу пішла працювати... у фільми для дорослих

понеділок, 26 жовтень 2020, 16:00

Ворд знялася у фільмі для дорослих під назвою Drive. Актриса пояснила, що як тільки побачила сценарій, відразу ж захотіла брати участь у виробництві картини. «Він дуже добре написаний. В ньому стільки різних тем», - поділилася Ворд. У фільмі її героїня...

Бережіться! Дослідження виявило нові факти про коронавірус у дітей

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:56

Діти, з коронавірусом, які не мають симптомів захворювання, насправді переносять менше вірусу, аніж ті у котрих хвороба проявляється. Таке дослідження провели серед 817 дітей в дев'яти американських та канадських лікарнях, повідомляє Journal Clinical M...