Відома українська співачка випадково показала груди на зйомках (фото, відео)

Співачка Jerry Heil знімає новий кліп або цілий альбом, і вирішила заінтригувати шанувальників відео зі зйомок, передаютьПатріоти України.

Jerry Heil опублікувала в Instagram Відверті сторіс, а потім об'єднала їх в одне відео, яке показала на своїй сторінці. У сторіс дівчина показала свій образ на різних планах, і крупним планом продемонструвала спокусливі принади, які прикрила тільки прозорим намистом.

  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram

Шанувальники пораділи інтризі, але не змогли не відзначити, що дівчина розкрила тему голих грудей на відео. "Тема (*)(*) розкрита, але не повністю", "так, руки на стіл".

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...