Відома українська спортсменка втретє стала мамою: Зворушливе фото малюка

Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва, яка ще нещодавно ділилася милими фото в Instagram, знову стала мамою. 19 вересня українська спортсменка народила третю дитину, передають Патріоти України.

Відповідна інформація та перше фото малюка з'явилися на сторінці програми "Сніданок з "1+1" у Facebook. Зображені на ньому і спортсменка з чоловіком.

"Наші щирі вітання Лілії та Ігорю з народженням малюка!" - зазначили автори посту. Під знімком вже зібралися сотні вітальних коментарів. Стать дитини, зріст, вага та інші подробиці, які зазвичай тут же цікавлять шанувальників, поки залишаються невідомими.

Перше фото з малечею з'явилося і на особистій сторінці Подкопаєвої в Instagram. Там спортсменка також не вказала стать дитини, однак під знімком можна помітити хештег #girlpower, що говорить про те, що на руках знаменитість напевно тримає дівчинку.

Нагадаєм, про вагітності Подкопаєвої стало відомо в березні цього року. Малюк став першою спільною дитиною для Лілії та її коханого Ігоря Дубинського. Також гімнастка виховує двох дітей від попереднього шлюбу з бізнесменом Тимофієм Нагорним.

Хіти тижня. В Ужгороді китаєць "здався" медикам через коронавірус

субота, 22 лютий 2020, 1:00

Хлопець прилетів літаком із Китаю з пересадками в Дубаї і Києві. "Громадянин Китаю, який напередодні звернувся в обласну інфекційну лікарню в Ужгороді, повністю здоровий і навіть не потребував додаткових аналізів після первинного обстеження. Він перебу...

"Землячка нашого гравця": "Шахтар" готовий відправити літак за українкою, яку не евакуювали з Китаю через собаку

субота, 22 лютий 2020, 0:30

Також клуб допоможе прилетівшим з Китаю українцям матеріально. "Хочу від імені всієї команди підтримати тих, хто повернувся з Китаю і знаходиться зараз в Нових Санжарах. Ми говорили з генеральним директором клубу Сергієм Палкіним і вирішили, що готові ...