Відомого російського боксера дискваліфікували за вживання допінгу

Російський боксер надважкої ваги Олександр Повєткін отримав чотири роки дискваліфікації за вживання заборонених речовин. Про це повідомила пресслужба Міжнародного агентства з допінг-тестування (ITA), передають Патріоти України.

Рішення щодо дискваліфікації 45-річного Повєткіна було ухвалено на підставі даних, отриманих Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA) з московської лабораторії. Відсторонення боксера триватиме до 20 жовтня 2028 року. Крім того, всі його результати від 28 вересня 2014 року до початку тимчасового відсторонення 9 вересня 2024 року анулювали.

Раніше Повєткіна вже двічі дискваліфікували за вживання допінгу. У травні 2016-го у його допінг-пробі виявили мельдоній, а в грудні того ж року знайшли остарін. Востаннє Повєткін виходив на ринг у березні 2021 року. Тоді він програв нокаутом британцю Ділліану Вайту, після чого оголосив про завершення кар'єри.

На професійному ринзі росіянин провів 40 боїв, здобув 36 перемог і зазнав 3 поразок. Ще один поєдинок завершився внічию. Повєткін двічі бився за чемпіонські пояси. 2013 року він одноголосним рішенням суддів програв українцю Володимиру Кличку, а 2018-го був нокаутований британцем Ентоні Джошуа.

Зазначимо, що Повєткін публічно підтримав повномасштабне вторгнення російських окупантів до України. Окрім цього, у травні 2024-го його призначили заступником губернатора Вологодської області РФ.

Україна щороку втрачає населення великого міста: Озвучено прогноз, чи змінить ситуацію повернення біженців

середа, 24 червень 2026, 8:03

Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...

Сиділи на дереві і плакали: У Карпатах подружжя врятувало двох осиротілих ведмежат

середа, 24 червень 2026, 7:54

Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...