Відомий актор-путініст вимагав у готелі в прифронтовому місті безкоштовні десерти та екзотичні фрукти

Російський актор Дмитро Дюжев, який пославився завдяки зйомкам в серіалі "Бригада", потрапив у скандал. Як повідомляється в Telegram-каналі "НеМалахов", він зажадав в номер готелю в окупованому Донецьку безкоштовні десерти, каву і екзотичні фрукти виключно в очищеному вигляді, передають Патріоти України.

Однак сам Дюжев спростував цю інформацію. Він прокоментував цю ситуацію з сарказмом: "Неправда, звичайно ж. І очищені помело йому треба було нести, і якісь екзотичні, неймовірні фрукти... І ось такий от артист, який зазнався, вимагає на прифронтовій лінії собі неймовірні якісь продукти".

Однак пізніше в тому ж Telegram-каналі повідомили, що раніше з недружелюбністю актора стикався і їхній адмін. Він хотів взяти інтерв'ю у актора, прочекав його на парковці кілька годин, але той йому різко відмовив.

"Дочекавшись Дюжева, він кинувся зустрічати на парковку, де ледь не був збитий його білосніжним джипом і крижаною зарозумілістю. Квіточок Дмитро не прийняв, говорити відмовився і зажадав надалі записуватися до нього заздалегідь - за тиждень, а краще за два", - йдеться в каналі.

Що Дмитро Дюжев говорить про війну в Україні

Дмитро Дюжев підтримує велику війну в Україні. Він неодноразово приїжджав в окупований Донецьк і розхвалював місто. Також він виступав у РФ на концерті-мітингу, де закликав людей вставати і славити країну-агресора.

"У нас є дуже чіткі сигнали": Влада Польщі попередила про можливий наплив біженців з України

четвер, 25 липень 2024, 21:30

З початку осені Росія значно посилила атаки на енергосистему України, що призвело до масштабних відключень світла та тепла по всій країні. Мільйони українців змушені жити в умовах постійних блекаутів, що створює нестерпні умови для проживання, особливо...

Хотів перетнути кордон, але... У Карпатах поблизу кордону з Румунією виявили тіло чоловіка

четвер, 25 липень 2024, 20:45

Під час патрулювання державного кордону прикордонний наряд виявив в гірській місцевості чоловіка без ознак життя, передають Патріоти України. Зазначається, що чоловік, ймовірно, намагався незаконно перетнути кордон, вибравши один із найскладніших маршр...