Відомий американський режисер підтримав Україну (фото)

Відомий американський продюсер, сценарист і режисер Роберт Вайд вирішив підтримати Україну в такий нелегкий час і опублікував у своєму акаунті в Twitter фотографію, яку раніше зробив біля Андріївської церкви в Києві, передають Патріоти України.

"Я думав, що піду туди, де відбувається дія, але там незвично тихо. Де всі?",- висловив стурбованість українцями Вайд.

Крім того, він показав і інші знімки з Києва, зроблені дев'ять років тому. Таким постом він підтримав український народ, а також назвав президента Російської Федерації Володимира Путіна - вірусом.

Хто такий Роберт Вайд

Робер Вайд - американський сценарист, продюсер і режисер. Став популярним після роботи над багатьма документальними фільмами і серіалом "Угамуй свій запал".

Також він отримав прайм-тайм премії "Еммі" і був нагороджений премією Гільдії режисерів Америки.

Народився після загибелі батька: На Волині побратими зустріли з пологового сина 27-річного героя (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 15:45

У пологовому на Волині побратими зустріли дружину і новонародженого сина загиблого 27-річного військовослужбовця Артема Філюка. Пара одружилася у жовтні 2022 року, коли чоловік приїхав у відпустку зі служби. 12 листопада герой загинув унаслідок російсь...

Бронювання від мобілізації: На який термін видається відстрочка і що робити у разі вручення повістки

вівторок, 31 січень 2023, 15:30

В Україні встановили чіткі терміни та умови бронювання від мобілізації працівників стратегічних підприємств. Начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач розповів, що робити, якщо заброньованому працівн...