Відомий лікар розвіяв популярні міфи про антибіотики

Доктор Комаровський повідомив, чи варто давати дитині додаткові ліки при прийомі антибіотиків.

Євген Комаровський

Доктор Євген Комаровський розповів про те, чи варто приймати додаткові ліки при антибіотикотерапії, щоб знизити негативний вплив антибактеріальних препаратів на організм дитини. Про це іменитий педіатр написав на своїй Instagram-сторінці, передають Патріоти України.

Євген Комаровський повідомив, що ліки, які нібито здатні захистити імунітет, кишечник і печінку при прийомі антибіотиків, абсолютно не приносять користі.

За словами педіатра, більшість антибіотиків - це самодостатні ліки. А антибактеріальні препарати для однорічних дітей, що прописують лікарі для домашнього лікування, нетоксичні і мають мінімум побічних ефектів. Саме тому приймати що-небудь додатково, немає необхідності.

Отже, які ж самі популярні "ліки-супутники" антибіотиків, які батьки дають дітям, доктор Комаровський не рекомендує:

  • Препарати "для імунітету". Антибіотики не пригнічують імунну систему.
  • Протигрибкові препарати - немає жодних доказів, що вони надають профілактичну дію та зменшують ймовірність грибкової інфекції.
  • Ліки "для кишківника". Антибіотики вкрай рідко пригнічують корисну кишкову мікрофлору. До таких наслідків може призвести тільки тривалий прийом антибіотиків широкого спектру дії.
  • Протиалергічні засоби. В них немає необхідності. Якщо антибіотик викликає алергію у дитини - його просто потрібно замінити.

З архіву ПУ. "В Россию пришла ответка: зверье вернулось с Донбасса. Разочарование от не взятого Львова, Киева и Берлина. Ведь Путин обещал весь мир", - Степова

середа, 13 листопад 2019, 23:55

Закон бумеранга ще ніхто не відміняв. Недонадімперія пожинає посіяне нею зло. Про це у своєму блозі пише Олена Степова, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "С 2014-го года, когда я увидела, как к нам на Луганщину из Ростова заходят рус...

"Протримався тільки шість тижнів": Канадський хокеїст розповів про жахи життя в Росії

середа, 13 листопад 2019, 23:51

Джеймі Макленнан поскаржився, що його одноклубники курили прямо в автобусі, який віз їх з аеропорту. Канадський ексхокеїст магнітогорського "Металурга" Джеймі Макленнан порівняв своє життя під час роботи в Росії з перебуванням у в'язниці, передають Пат...