​Відомий науковець назвав термін досягнення вже нашими сучасниками безсмертя

Нинішнє покоління з великою гарантією доживе до технологій безсмертя, вважає вчений керівник російського фонду «Наука проти старіння» та громадської організації Open Longevity Михайло Батін, зазначають Патріоти України.

Розповідаючи 4 січня про головні тренди у пошуку безсмертя порталу «Лента.ру», вчений насамперед виділив трансплантацію.

«Цей напрямок отримає новий розвиток, коли ми навчимося вирощувати органи, використовуючи біоінкубатори, терапевтичне клонування, ксенотрансплантацію, коли людський орган вирощується у тварині. Поруч стоїть і регенеративна медицина – здатність стимулювати ці процеси в самому організмі», – наводить видання його слова.

Також він зазначив, що для досягнення прориву в питанні безсмертя потрібно змоделювати діяльність мозку. Поки що вчені мало що можуть сказати про те, як працює свідомість, але триває активна робота у цьому напрямі.

Батін наголосив, що вивчення механізмів старіння є ключовим у пошуку безсмертя. В даному випадку не можна плутати слова «старіння» та «час».

«Старіння — набір біологічних процесів, коли ламаються білки, накопичуються продукти хімічних реакцій, метаболіти, захаращується організм. І видалення цього мотлоху є суттєвим завданням. З іншого боку, змінюється й робота геному, необхідно домогтися того, щоб він функціонував як у молодого», - наголосив учений.

Батін також пояснив, що в органах головне не їхня наявність, а виконання ними функцій. Тому важливо відтворити не сам орган, але функцію.

У боротьбі зі старінням може допомогти і штучний інтелект, який зможе зібрати та обробити інформацію.

Бідолаха задихалась у мішку для трупів: Жінка "ожила" у похоронному бюро, проте через два дні таки померла

неділя, 5 лютий 2023, 23:28

У Центрі спеціального догляду за хворими на хворобу Альцгеймера в місті Урбандейл, штат Айова у США, спочатку вирішили, що їхня 66-річна підопічна померла. Проте жінка "ожила" у мішку для трупів в похоронному бюро. Через два дні потерпіла таки померла....

Запрошували на "благодійний івент зі збором коштів для ЗСУ": Киянка розповіла, як блогери із Франківська шукали дівчат на скандальні вечірки

неділя, 5 лютий 2023, 22:52

Хлопці з Івано-Франківська організовували вечірки у Києві, на яких знущалися з дівчат. Вони проводили стріми з непритомними людьми й могли гвалтувати їх. Киянка Аліна Левчук розповіла, що також отримувала запрошення на вечірку. Вона поділилася скриншот...