​Відомий науковець назвав термін досягнення вже нашими сучасниками безсмертя

Нинішнє покоління з великою гарантією доживе до технологій безсмертя, вважає вчений керівник російського фонду «Наука проти старіння» та громадської організації Open Longevity Михайло Батін, зазначають Патріоти України.

Розповідаючи 4 січня про головні тренди у пошуку безсмертя порталу «Лента.ру», вчений насамперед виділив трансплантацію.

«Цей напрямок отримає новий розвиток, коли ми навчимося вирощувати органи, використовуючи біоінкубатори, терапевтичне клонування, ксенотрансплантацію, коли людський орган вирощується у тварині. Поруч стоїть і регенеративна медицина – здатність стимулювати ці процеси в самому організмі», – наводить видання його слова.

Також він зазначив, що для досягнення прориву в питанні безсмертя потрібно змоделювати діяльність мозку. Поки що вчені мало що можуть сказати про те, як працює свідомість, але триває активна робота у цьому напрямі.

Батін наголосив, що вивчення механізмів старіння є ключовим у пошуку безсмертя. В даному випадку не можна плутати слова «старіння» та «час».

«Старіння — набір біологічних процесів, коли ламаються білки, накопичуються продукти хімічних реакцій, метаболіти, захаращується організм. І видалення цього мотлоху є суттєвим завданням. З іншого боку, змінюється й робота геному, необхідно домогтися того, щоб він функціонував як у молодого», - наголосив учений.

Батін також пояснив, що в органах головне не їхня наявність, а виконання ними функцій. Тому важливо відтворити не сам орган, але функцію.

У боротьбі зі старінням може допомогти і штучний інтелект, який зможе зібрати та обробити інформацію.

Коли з "пістолета" заправної колонки ллється... не паливо: Як шахраї на АЗС обдурюють водіїв

четвер, 19 травень 2022, 0:22

Українці продовжують масово скаржитися на несумлінних працівників АЗС та махінації з паливом. З кожним днем "ділки" вигадують все нові схеми та способи наживатися на критичній ситуації в країні, повідомляють Патріоти України. У соціальних мережах водії...

Андрій Шевченко назвав іноземного футболіста, який найбільше допоміг Україні

четвер, 19 травень 2022, 0:13

Легенда українського та світового футболу Андрій Шевченко відзначив польського форварда мюнхенської "Баварії" Роберта Левандовськи за надану підтримку Україні під час війни з Росією. Про це повідомляє Tribuna, передають Патріоти України. "Хто з іноземн...