Стали 'героями руского міра'. Відомих українських футболістів загребли на вулиці у армію "ДНР" - одного вбито, другого скалічено

Двох відомих у минулому українських футболістів Олександра Воскобойника та Вадима Солодкого мобілізували у так званій ДНР на війну проти України. Як повідомив у себе в Telegram-каналі відомий коментатор Олексій Андронов 46-річного Воскобійника та 51-річного Солодкого забрали у "військкомат" прямо з вулиці, передають Патріоти України

"Обидва вихованці "Шахтаря". У 90-х Олександр грав за "Шахтар", а Вадим за донецький "Металург" Воскобойника ще вболівальники діставали кричалкою: "Что на поле за покойник? Это Саша Воскобойник". Обох заміли на вулицях Донецька воювати. Воск важко поранений у ноги, Солод убитий", – написав Андронов.

Журналіст додав, що Воскобойника відвезли до Новоазовська, де "навіть нашатиря немає в лікарні", а потім відправили до Москви.

Воскобойник виступав на позиції нападника. З 1992 до 1997 року провів за "гірників" 87 матчів, у яких забив 11 голів. У складі "помаранчево-чорних" двічі ставав віцечемпіоном України, а також двічі вигравав Кубок країни.Влітку 1997 року перейшов до "Кривбасу", де відіграв два сезони і провів 41 матч у Прем'єр-лізі, вигравши бронзові медалі.

Солодкий захищав кольори донецького "Металурга" з 1996 до 1998 року. Взяв участь у 66 поєдинках, відзначившись 16 забитими м'ячами.

Їх боялись у СРСР! Ось які українські слова радянська влада вилучала із словників

понеділок, 22 червень 2026, 16:30

Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...

Ледь не сталась трагедія: Група туристів потрапила під удар блискавки у Карпатах

понеділок, 22 червень 2026, 16:00

В Івано-Франківській області внаслідок удару блискавки постраждала жінка. Як повідомили у ДСНС, це сталося поблизу гори Шпиці Верховинського району на Івано-Франківщині 21 червня.Група з 24 мандрівників рухалася гірським маршрутом через озеро Несамовит...