Відпочинок росіян перетворився на кошмар: На Сочі обрушився смерч, а в Анапі позеленіла вода в морі (відео)

На кількох популярних російських курортах різного роду природні процеси перетворили відпочинок туристів на справжній кошмар. Якщо це буде продовжуватися, то можна буде констатувати, що багато людей просто викинули чималі гроші на вітер. Про це повідомив Telegram-сегмент видання РІА "Новости", передають Патріоти України.

Так, на популярному курорті в Анапі Чорне море, як і в багатьох інших місцях, зафарбувалося в зелений колір. Як пояснили гідробіологи з Новоросійського науково-дослідницького морського біологічного центру, це сталося через спеку. Високі температури створили сприятливе середовище для розмноження ціанобактерій (синьо-зелених водоростей). Саме вони зробили воду зеленою.

Тим часом в Сочі почалася інша навала. Там оголошено штормове попередження. У найближчі дні очікуються зливи, грози та град. Повідомляється, що такі погодні умови ще й можуть сприяти виникненню смерчів, які можуть бути досить небезпечним природним явищем. Варто зазначити, що один з них вже потрапив в об'єктиви камер 22 липня.

Одеські байкери в центрі Черкас всім кодлом відходили битами молоду пару і розгромили їх машину: Поліція не втручалась (відео)

субота, 31 липень 2021, 18:25

Посилаючись на постраждалу дівчину, телеграм-канал повідомляє, що причиною конфлікту став обгін колони мотоциклістів на автомобілі. "Їм це не сподобалося, і вони відразу почали зганяти нас, вигукуючи лайку всіляку, харкали на машину, били машину ногами...

Тягали за волосся, розбили ланцюгами авто: У Черкасах байкери жорстоко побили молоду пару, яку вони звинуватили у провокації (відео 16+)

субота, 31 липень 2021, 18:15

За словами потерпілої дівчини, байкерам нібито не сподобалося, як їх автомобіль проїхав перед колоною мотоциклістів. "Ми їхали вулицею Смілянською, там стояла колона байкерів, ми проїхали перед ними, за правилами. Їм це не сподобалося, і вони відразу п...