Відпочивальників можна не чекати: В окупованій Ялті через повені змило пляжі (фото)

Через негоду і рясні дощі на Ялту обрушилися селеві потоки, які змітали все на своєму шляху. Про це повідомляє голова окупаційної адміністрації Ялти Яніна Павленко, передають Патріоти України.

За її словами, селеві потоки зійшли зійшли за кількома адресами, а підтопленими виявився 101 будинок. В результаті НП були травмовані 18 осіб. У населеному пункті Краснокам'янка один загиблий, і пошуки ще однієї жінки тривають.

"Знеструмлено 7211 абонентів, Відключено від газопостачання 235 абонента. Подача води у всьому міському окрузі припинена. Водовідведення здійснюється в штатному режимі", - повідомляє глава окупаційної адміністрації Ялти.

В Ялту прибув навіть підконтрольний Кремлю "глава" Криму Сергій Аксьонов. Зливи розмили в курортному місті всі пляжі, через що багато туристів вирішили покинути окупований півострів.

Наша Антарктика: Тюлені-крабоїди радо позували на камеру українським полярникам (відео)

неділя, 25 липень 2021, 11:08

Біля станції "Академік Вернадський" через велику кількість антарктичного криля і вільну від льоду акваторію, крім рекордного скупчення пінгвінів, з'явилися ще й зграї тюленів-крабоїдів. Про це повідомила прес-служба Національного антарктичного науковог...

На Закарпатті копача колодязя привалило 8-метровим шаром землі

неділя, 25 липень 2021, 10:44

У селі Карповтлаш Хустської територіальної громади, під час копання колодязя загинув чоловіка. Зазначають, що чоловік був на 8-метровій глибині, коли відбувся обвал породи. Його засипало шаром грунту. Щоб відкопати загиблого, довелося задіяти екскавато...