Відпрацьовують "чорні списки": У Нацполіції розповіли, як полюють на ухилянтів від мобілізації

Оці "рибалки" намагалися дістатись плавнями Дністра до Молдови

Підрозділи Національної поліції отримують звернення від центрів комплектування щодо громадян, які ухиляється від призову, і доставляють таких людей до ТЦК та СП. Вже після цього на них складаються адміністративні протоколи. Про це в ефірі "Радіо Свобода" розповів начальник Департаменту превентивної діяльності Нацполіції Максим Ахрамєєв.

Він наголосив, що підрозділи Нацполіції розшукують людей після внесення даних до інформаційної системи. Такий механізм врегульовано постановою Кабінету міністрів, де передбачено звернення.

"Таке звернення надсилається до підрозділів Нацполіції, далі поліцейські вносять інформацію до єдиного обліку інформаційної підсистеми Нацполіції та починають перевірку. Після встановлення таких осіб ми доставляємо – виключно доставляємо – до найближчого ТЦК та СП з метою з’ясування всіх обставин та складання адміністративного протоколу уповноваженим офіцером ТЦК згідно зі статтею 210 КУпАП", – зазначив Ахрамєєв.

Він додав, що вже у територіальному центрі комплектування складається постанова про адміністративне правопорушення та встановлюються обставини неприбуття за повісткою. Якщо громадянин може довести поважні причини, то адміністративна справа закривається. В іншому ж випадку ухилянту загрожує адміністративний штраф.

Для цього складається протокол уповноваженим офіцером ТЦК, де зазначається час та місце розгляду справи. І коли особа прибуває, або одразу на місці, виноситься постанова. Якщо особа не з’явилася по повістці з поважних причин, то постановою закривається адміністративна справа. Якщо ж особа не має можливості довести, що вона не з’явилась із важливих причин, то складається постанова про накладення адміністративного штрафу.

"Вона сказала так. Я такий... мотивований перед боєм".: Відомий боксер освідчився порноакторці (відео)

середа, 17 квітень 2024, 3:25

Те, що наречена за свою кар'єру мала десятки партнерів по ліжку та значно старша за свого позакіношного коханця, схоже не особливо бентежить запального Гарсія. Американський боксер першої напівсередньої ваги Раян Гарсія вирішив одружитися і освідчився ...

"Намагатимуся домовитись": Український боксер-чемпіон зробив дивну заяву щодо Путіна

вівторок, 16 квітень 2024, 23:53

Тимчасовий чемпіон WBC Сергій Богачук відповів на запитання про те, що зробив би з російським диктатором Володимиром Путіним. Про це повідомляє Sport-express, передають Патріоти України. Сергія Богачука запитали, що б він зробив, якби його зачинили в о...