"Відправ чоловіка вмерти за окупантів - і отримай холодильник": Росіяни влаштували нову "акцію" на захоплених територіях (відео)

Мешканці тимчасово окупованих територій України, чиї рідні загинули на війні в складі загарбницьких військ, отримують "подарунки" від влади. Відповідним сюжетом з місцевого телебачення поділились партизани з групи "Маріуполь.Спротив", передають Патріоти України.

"Відправ чоловіка вмерти за окупантів — і отримай холодильник. В Росії за дохлого "годувальника" Lada дають, а на тимчасово окупованих територіях — лише морозилку", — зазначили представники підпілля.

У сюжеті йдеться, що чоловік, за життя якого російські окупанти подарували вдові холодильник, воював проти України з 2014 року. Троє дітей після його загибелі залишились без батька.

"Дякую велике, правда, від усієї душі, від усього серця", — каже жінка. Потім інший холодильник дарують ще одній родині, яка залишилась без "годувальника". На руках у вдови залишилось п‘ятеро дітей. "Сім‘ї загиблих важко переживають гіркоту непоправної втрати. Подібні візити змушують їх частіше усміхатись", — наголошує закадровий голос.


Проблеми почнуться наступного року: Чому більшості українців доведеться працювати після 60-ти років

четвер, 22 лютий 2024, 16:56

В Україні значно погіршиться ситуація з пенсіями. Цьогоріч, аби отримати пенсію у 60 років, потрібен 31 рік стажу. Вже наступного року вимоги збільшать на 12 місяців. Поступово лише ті, хто має 35 років стажу, зможуть вчасно отримувати пенсію. Іншим до...

"Якщо буде допомога менша, нам треба більше буде мобілізувати людей": Арамія розповів, як хочуть закривати фронт в Україні

четвер, 22 лютий 2024, 16:30

В Україні хочуть призвати ще 500 тисяч військовозобов'язаних. Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що чим меншу допомогу отримає Україна від США, тим більше людей доведеться мобілізувати до ЗСУ. Як повідомляє Фокус, відповідне відео пуб...