Відпустити мам на роботу: Коли відкриють садки і школи: Шмигаль заявив, що план карантину переглянуть, але чи порадує це батьків?


Як відомо в Україні з 12 березня закрито всі школи і дитячі сади, замість первісно озвучених трьох тижнів батьки скоро вже два місяці змушені тримати малечу вдома, що неабияк підкосило фінансові спроможності мільйонів сімей, зазначають Патріоти України. План виходу з карантину, затверджений Кабміном, передбачає відкриття освітніх установ на одному з етапів, але цей план може бути переглянутий. У МОЗ розповіли, коли буде названа дата відкриття дитячих садків, а прем'єр-міністр Денис Шмигаль озвучив умови, за яких наші діти знову підуть навчатися.

Хоча карантин почнуть знімати з 11 травня, відновлення навчального процесу це поки не торкнеться. Якщо ж у країні протягом 10 днів буде зменшуватися кількість хворих, за словами Дениса Шмигаля, старшокласники, ймовірно зможуть приступити до написання ЗНО.

А ось садки, за словами прем'єра будуть відкриті, коли 10 днів поспіль кількість тих, що видужав, буде перевищувати число тих, хто захворів (сподіваємось, мається на увазі в добовому вимірі обох категорій. - ПУ).

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко каже, що план виходу з карантину, представлений урядом 24 квітня, буде переглянутий.

"Ми будемо його переглядати (план виходу з карантину. - Ред.), тому що ми ведемо переговори з бізнесом і намагаємося знайти баланс. Також комунікуємо з Міністерством освіти з питань садочків та шкіл. Будемо спостерігати за епідемічною ситуацією і приймати рішення", - заявив Віктор Ляшко.

Рішення щодо роботи дитячих садків в уряді обіцяють озвучити до 22 травня. А от школярі та студенти підуть до школи, найімовірніше, з 1 вересня. Принаймні, таку заяву зробив Віталій Кличко.

Коли в Україні відкриють садки і школи: план карантину буде переглянутий

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...

В Україні дозволили писати "росія" та "москва" з малої літери, але не усюди

четвер, 21 вересень 2023, 20:51

Написання слів "росія", "москва" та подібних з малої літери в неофіційних текстах не буде вважатись помилкою в Україні. Про це повідомила Національна комісія зі стандартів державної мови, передають Патріоти України. Зазначається, що комісія розглянула ...