Відразу чотири магнітні бурі: Українців попередили про потужні "удари" у грудні

Магнітні бурі різною мірою інтенсивності очікуються на початку і наприкінці грудня. У цей період люди можуть відчувати емоційну і фізичну розбитість, раптові напади головного болю та інші симптоми, що заважають нормальному перебігу життя, передають Патріоти України.

Що таке магнітна буря

Вчені, що вивчають вплив Сонця на магнітосферу Землі, під магнітними бурями розуміють обурення геомагнітного поля, яке може тривати від кількох годин до кількох діб.

Геомагнітні бурі викликає надходження на Землю обурених потоків сонячного вітру, які, взаємодіючи з магнітосферою Землі, викликають збої в роботі техніки, а також впливають на самопочуття людей.

Дати магнітних бур у грудні

Згідно з даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, в останній місяць 2019 року відбудеться чотири магнітні бурі. При цьому 3 грудня очікуються коливання середнього ступеня, а ось 26 і 29 числа варто чекати сильного магнітного шторму. Ще одна буря низької інтенсивності відбудеться 28 грудня.

Хто підвержений впливу магнітних бур

Найбільш сильно вплив магнітних бур відчувають метеозалежні люди, а також ті, хто страждає серцево-судинними хворобами, гіпертоніки. Тим не менш, геомагнітні коливання впливають на всіх людей, викликають різкі перепади настрою, гострі напади головного болю, мігрені. У цей період може проявлятися апатія, агресія, проявлятися неспокій і страхи.

Як захистити себе

Експерти радять у ці дні відмовитися від алкоголю, менше пити каву і дотримуватися збалансованого здорового харчування, а також зменшити фізичне навантаження. Здоровий сон, прогулянки на свіжому повітрі, а також достатня кількість рідини - ось простий рецепт, як пережити магнітну бурю.

Бережіться, це може бути справжня отрута! Українцям замість ковбаси продають фальсифікат: Яку не можна купувати і як вибрати якісну

середа, 21 квітень 2021, 18:56

В Україні до 30% ковбасних виробів на полицях магазинів - фальсифікат, стверджують експерти. Дорогі компоненти замінюють на дешевий аналог, а склад може не відповідати заявленому на упаковці, передають Патріоти України. Близько 50% ковбаси на базарах ...

Путін "закриває" небо: Чого чекати від Росії в небі над Україною і чому це викличе величезні збитки, - експерт

середа, 21 квітень 2021, 17:56

"Обмеження на польоти над територією України, про які днями знову заговорили у США, діяли і раніше. Однак останнім часом Україна всіляко намагалася домовитися із західними структурами про часткове збільшення пасажиропотоку через Україну. Але зараз, чер...