"Відразу і з ікоркою, і з ...наживкою": У Херсоні в магазині продали рибу з хробаками (відео)

Мешканка Херсона показала, які "свіжі" продукти продають у колись популярному рибному магазині "Сходинки". Там вона придбала рибу відразу з "наживкою" – з хробаками всередині. Про це розповіли у Facebook-спільноті "Херсон вдень і вночі", передають Патріоти України.

Місцева жителька Юлія Єрема відправила у спільноту відео, зняте в магазині, щоб попередити херсонців про небезпеку натрапити на зіпсовану рибу. Як видно з кадрів, у рибі, яка продається з ікрою, вже встигли завестися хробаки. "З ікоркою гарна рибка. І з наживкою вже відразу. Магазин "Сходинки", – прокоментувала Юлія.

Вона також додала чек, який підтверджує дату і місце придбання продукту. "Сходинки" зіпсувалися. А колись це був улюблений рибний магазин", – коментують користувачі.

Пізніше Юлія повідомила, що магазин зробив повернення та попросив вибачення за несвіжі продукти. "Зробили повернення. Магазин перепросив. Але все ж будьте обережні! Це неприємно!" – написала херсонка.

Крокуємо в Європу: В Україні оновили водійське посвідчення та правила отримання документа. Що змінилося

вівторок, 28 вересень 2021, 23:37

У вівторок, 28 вересня, набули чинності зміни до українського посвідчення водія, щоб увідповіднити його до європейських вимог. Серед іншого, було змінено відображення інформації про обмеження у керуванні транспортним засобом, повідомляють Патріоти Укра...