
Міністр оборони України Олексій Резніков нагородив військових медиків новою відзнакою - медаллю "Хрест Медичних сил", інформують Патріоти України.
Як йдеться у повідомленні Military Media Center, медаллю "Хрест Медичних сил" нагороджуються військовослужбовці та працівники Медичних сил ЗСУ. "Відомча нагорода встановлена наказом Міноборони № 392 від 21 листопада 2022 року", - зазначається у повідомленні.
Нагорода вручається за:
27 липня в Україні відзначали день медичного працівника. З цим святом фахівців привітав і президент України Володимир Зеленський. Зокрема, він на Дніпропетровщині зустрівся з тими, хто рятують життя українських захисників, – медиками.
Після цього Зеленський поїхав у Миколаїв, де у хірургічному відділенні лікарні поспілкувався з дітьми, які лікуються після мінно-вибухових травм, яких вони зазнали під час обстрілів регіону. Там він подякував медикам за велику роботу. "Маємо ще більше цінувати медичних працівників і покращувати умови їхньої дуже важливої роботи", - заявив Зеленський.
Раптовий стукіт у вікно завжди привертає увагу, особливо якщо його спричинив птах. З давніх часів люди вбачали в такому візиті особливий знак і намагалися розгадати його значення. Одні прикмети обіцяють добрі новини, інші - застерігають про зміни. РБК-...
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...