"Відразу зрозуміла, що це - моє!": Колишня слідча поліції Мелітополя стала одним з найкращих бодібілдерів України (фото)

Бывший следователь полиции Мелитополя стала одной из лучших бодибилдеров Украины (фото)

Олена Артеменко поповнила свою скарбничку срібною медаллю за зайняте друге місце з бодібілдингу та фітнесу. Наразі мелітопольська спортсменка готується до Чемпіонату України, який відбудеться 31 жовтня у Полтаві, передають Патріоти України із посиланням на місцеві ЗМІ.
На минулих вихідних у Кременчуці проходив відкритий чемпіонат Полтавської області з бодібілдингу та фітнесу. Змагання зібрали спортсменів із різних міст України. Мелітополь на чемпіонаті гідно презентувала Олена Артеменко.
Зі слідчих - у бодібілдерші
Бодібілдингом Олена Артеменко займається 6 років, з 2015-го року, у змаганнях бере участь з 2018 року. Є членом збірної Запорізької федерації бодібілдингу в категорії «Бодифітнес», а також досвідченим атлетом офіційної федерації IFBB, що виступає, персональним тренером, має звання кандидата в майстри спорту з бодібілдингу. До того, як почала посилено займатися спортом, Олена працювала в поліції слідчим.
- Я одразу зрозуміла, що бодібілдинг – це моє. Прийшла до зали, за 8 місяців стала тренером, отримала сертифікат і зараз із задоволенням треную інших дівчат та виступаю на змаганнях, – розповідає спортсменка. – На даний момент у Мелітополі я – єдиний представник, який виступає на Міжнародних змаганнях з бодібілдингу. У Кременчуці на цей раз учасників було не так багато, як раніше. Можливо, спортсмени бережуть сили для участі у Чемпіонаті України, можливо, через пандемію коронавірусу багато хто побоявся чи не зміг приїхати.

У консерви з написом "сардини" нерідко кладуть оселедець, а "шпроти" - роблять з хамси: Як дурять українців

понеділок, 29 травень 2023, 14:29

Чи є шанси придбати в наших магазинах або на ярмарках справжню домашню курку, як правильно вибирати сало, відрізнити якісні яйця від проблемних, яке м’ясо перетравлюється легко, а яке - важко? Ці та багато інших цікавих запитань про продукти "ФАКТИ" п...

Не дожив 7 днів до 25-річчя: У мережу потрапив останній бій молодого захисника під Бахмутом

понеділок, 29 травень 2023, 14:22

Захищаючи Україну, віддав життя молодий воїн із Іванкова на Київщині Іван Горенок, який воював у лавах 24 окремого штурмового батальйону "Айдар". Захисник не дожив сім днів до 25-річчя. Останній бій воїна 17 травня під Бахмутом потрапив на відео. Його ...