"Відразу зрозуміла, що це - моє!": Колишня слідча поліції Мелітополя стала одним з найкращих бодібілдерів України (фото)

Бывший следователь полиции Мелитополя стала одной из лучших бодибилдеров Украины (фото)

Олена Артеменко поповнила свою скарбничку срібною медаллю за зайняте друге місце з бодібілдингу та фітнесу. Наразі мелітопольська спортсменка готується до Чемпіонату України, який відбудеться 31 жовтня у Полтаві, передають Патріоти України із посиланням на місцеві ЗМІ.
На минулих вихідних у Кременчуці проходив відкритий чемпіонат Полтавської області з бодібілдингу та фітнесу. Змагання зібрали спортсменів із різних міст України. Мелітополь на чемпіонаті гідно презентувала Олена Артеменко.
Зі слідчих - у бодібілдерші
Бодібілдингом Олена Артеменко займається 6 років, з 2015-го року, у змаганнях бере участь з 2018 року. Є членом збірної Запорізької федерації бодібілдингу в категорії «Бодифітнес», а також досвідченим атлетом офіційної федерації IFBB, що виступає, персональним тренером, має звання кандидата в майстри спорту з бодібілдингу. До того, як почала посилено займатися спортом, Олена працювала в поліції слідчим.
- Я одразу зрозуміла, що бодібілдинг – це моє. Прийшла до зали, за 8 місяців стала тренером, отримала сертифікат і зараз із задоволенням треную інших дівчат та виступаю на змаганнях, – розповідає спортсменка. – На даний момент у Мелітополі я – єдиний представник, який виступає на Міжнародних змаганнях з бодібілдингу. У Кременчуці на цей раз учасників було не так багато, як раніше. Можливо, спортсмени бережуть сили для участі у Чемпіонаті України, можливо, через пандемію коронавірусу багато хто побоявся чи не зміг приїхати.

"Диктатори падуть, а наша свобода була і буде", - Володимир Кличко передасть премію за свободу для всіх українців до музею

понеділок, 26 вересень 2022, 6:30

Володимир Кличко передасть до Національного музею історії України європейську премію M100 Media Award, яку цього року було присуджено всім українцям за прагнення до свободи. "Кілька днів тому народ України нагороджено Європейською премією за свободу. Я...

Загинула «Квітка», яка повернулася з Італії захищати рідну землю. Сиротами залишилися двоє дітей

понеділок, 26 вересень 2022, 4:38

Боронячи Україну від російського вторгнення, загинула захисниця України Мар'яна «Квітка». Уродженка Івано-Франківщини, вона 14 років прожила в Італії, однак після повномасштабного нападу Росії на Україну повернулася додому. Про загибель відважної украї...