Відродження пасажирських перевезень Дніпром: Перша "Ракета" за маршрутом Київ-Канів-Київ здійснила пілотний рейс з міністром на борту

Уранці 11 вересня у Каневі на Черкащині пришвартувався перший пілотний рейс теплоходу "Ракета" за маршрутом Київ - Канів - Київ. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко ,котрий не втртив нагоду прокатитись з "вітерцем", зазначають Патріоти України.
"Зранку відправили пасажирів, які долучились до фокус-групи та разом із соціологами допоможуть зробити майбутні регулярні подорожі для мандрівників максимально комфортними. Ми досліджуємо можливості відновлення регулярних туристичних маршрутів, розглядаючи також варіанти співфінансування таких програм із боку держави", - написав Ткаченко в Telegram.

За його словами, мінімум два маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль можуть регулярно запрацювати вже з наступного року.

"Ці маршрути мають величезний потенціал для внутрішнього і не тільки туризму. Головне, вони формують традицію подорожей на вихідні. З такими мальовничими річками, які є в нашій країні, соромно не використовувати такий шанс", - зазначив посадовець.

Перша поїздка на теплоході мала відбутися 12 вересня. Плануються ще дві, 18 та 19 вересня, повідомило Міністерство інфраструктури.


"Супергерої існують": Масі Найєм, який втратив у бою око, став обличчям рекламної кампанії магазину чоловічого одягу (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 23:29

Сам він опублікував фотографію, висловившись про свою зовнішність винятково іронічно, без краплі жалості до самого себе. "Красивішим я вже не буду! До речі, дуже подобається, як діти реагують на відсутність ока. Вони щиро розглядають, а двоє хлопчиків ...

Пробачила ворогам, які зруйнували її будинок?: Жителька Північної Салтівки працювала на окупантів

вівторок, 4 жовтень 2022, 19:27

Співробітники Служби безпеки України викрили у співпраці з російськими окупантами мешканку Північної Салтівки. Жінку затримали та оголосили їй підозру. Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки України в Харківській області, передають Патріоти Укра...