Відрижка "русского мира": Шуфрич хоче зняти заборону на "георгіївську стрічку" в Україні

Згідно із законом, зараз за публічне використання або носіння «георгіївської стрічки» передбачений штраф від 850 до 2 550 гривень.

На сайті Верховної Ради зареєстровано законопроект, в якому пропонується скасувати заборону на «георгіївську стрічку». Ініціатором документа виступив народний депутат від «Опозиційної платформи - За життя» Нестор Шуфрич, повідомляють Патріоти України.

Тексту проекту і пояснювальної записки поки на сайті немає. Нагадаємо, георгіївську стрічку заборонили в 2017 році. В Україні карають людей за виготовлення і носіння забороненої символіки. Згідно із законом, за публічне використання або носіння «георгіївської стрічки» передбачений штраф від 850 до 2 550 гривень. За повторне порушення - штраф від 2550 до 5100 гривень або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Як відомо, «георгіївська стрічка» використовується пропагандистською машиною Росії в якості символу перемоги СРСР над нацистською Німеччиною. При цьому в Україні і низці інших пострадянських країн «георгіївську стрічку» заборонили. У нашій країні ця стрічка є одним із символів «русского мира».

У центрі Києва військовий вбив двох товаришів по службі

вівторок, 3 жовтень 2023, 12:13

Військовий ЗСУ застрелив двох товаришів по службі в центрі Києва. Його затримали правоохоронці. Про це повідомили Інтерфакс-Україна в столичному головному управлінні поліції, передають Патріоти України. Там розповіли, що інцидент стався на вулиці Лаврс...

Відома мережа в Україні втратила ключову ліцензію - заявили про закриття 53 АЗС

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:30

В Україні закрили 53 АЗС мережі Avantage7, яка позиціює себе як "паливний дискаунтер", заявили у самій мережі. Компанія втратила ліцензію на роздрібну торгівлю паливом для зазначеної кількості станцій. Водночас ЗМІ повідомляють, що заправки продовжують...