Відсутність риби в раціоні скорочує життя більше, ніж куріння: Вчені шокували заявою

Якщо людина не вживає щодня жирну рибу, то її тривалість життя може скоротитися більше, ніж від куріння. Такого несподіваного висновку дійшли дослідники з Канади, зазначають Патріоти України.

За їхніми даними, нестача жирних кислот Омега-3 в дієті скорочує тривалість життя сильніше, ніж куріння. Автори дослідження виявили, що якщо шкідлива звичка, пов'язана з тютюном, скорочує тривалість життя, в середньому, на 4 роки, то відсутність в раціоні достатньої кількості жирних кислот, що зустрічаються в таких видах риби, як форель або оселедець, зменшує його на 5 років.

Жирні кислоти відомі корисним впливом на серце, вони також скорочують кількість згустків крові. Якщо в організмі людини відзначається рівень цих жирних кислот від 8% і вище, то він вважається хорошим, середнім - від 4% до 8%, а низьким - менше 4%.

Автори дослідження відзначають, що в Японії, де середньостатистичний рівень жирних кислот Омега-3 у населення значно вищий 8%, очікувана тривалість життя на 5 років більша, ніж навіть в США. Там у середньому рівень кислот Омега-3 в людини нижчий 5%, пише medikforum з посиланням на The Daily Mail.

Саме тому, якщо активно включати в раціон жирну рибу та інші продукти, що містять жирні кислоти Омега-3, то це може продовжити життя.

В одеському парку знайшли повішеним заступника начальника поліції

понеділок, 26 липень 2021, 20:24

У понеділок, 26 липня, в парку Перемоги в Одесі виявили повішеним молодого чоловіка, зазначають Патріоти України. . «В ході попередніх слідчо-оперативних заходів припущення про особу загиблого підтвердилося: це заступник начальника патрульної поліції ...

Фінансова піраміда працювала попри усі блокування: Організатори B2B Jewelry попалися на нових шахрайствах (фото, відео)

понеділок, 26 липень 2021, 20:14

Так, силовики минулого тижня провели 26 обшуків за місцем проживання керівництва фінансової піраміди та в магазинах B2B Jewelry. Вони відбулися на території Києва та ще восьми областей України. Зокрема, обшуки відбулися у таких областях: Київській, Він...