У столиці група невідомих закидала пляшками з саморобною запальною сумішшю автобуси, що надають послуги пасажирських перевезень до міста Вишгород, повідомляють Патріоти України з посиланням на премс-службу Нацполіції Києва.
Інцидент стався на вулиці Героїв Дніпра. Зловмисники зникли з місця події у невідомому напрямку, а водії транспортних засобів відразу почали гасити полум'я. У результаті було пошкоджено покриття маршруток та легковий автомобіль "Ауді", який знаходився поряд із ними. Постраждалих внаслідок інциденту немає.
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.
Зазначається, що наразі правоохоронці проводять комплекс оперативно-розшукових заходів з метою встановлення та затримання зловмисників. Паблік "Київ Оперативний" оприлюднив відео з місця події. Там висловили припущення, що це можуть з’ясовувати стосунки конкуренти ринку пасажирських перевезень.
Військовослужбовці в статусі СЗЧ можуть добровільно поновитися у Збройних Силах України за чітко визначеною процедурою та термінами, передають Патріоти України з посиланням на Сухопутні війська ЗС України. За інформацією військових, тривалість розгляду...
Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...