
У зоні Операції Об'єднаних сил на Донбасі загинув воїн Збройних сил України. Він отримав смертельне поранення під час прицільного обстрілу з артилерійського озброєння та автоматичної зброї, який здійснили російські терористи "Л/ДНР". Про трагедію повідомила пресслужба командування оперативно-тактичного угруповання "Північ" у Facebook. Вона трапилася поблизу населеного пункту Південне, передають Патріоти України.
"18 березня збройні формування Російської Федерації вкотре порушили режим припинення вогню. В результаті ворожого обстрілу один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав вогнепальне кульове поранення. Воїну оперативно надали першу медичну допомогу, та на жаль врятувати життя не вдалося", – йдеться в офіційній заяві. У звязку із загибеллю Героя командування ОТУ "Північ" висловило глибоке співчуття його рідним та близьким.
Також захисники запевнили, що на обстріл російсько-окупаційних військ дали адекватну відповідь, відкривши вогонь. Про зрив перемир'я з боку російських окупантів українські армійці повідомили представників ОБСЄ.

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...