Війна триває, незважаючи ні на що: Двоє українських військових підірвалися на Донбасі, - штаб ООС

Під час пересування між взводними опорними пунктами двоє військовослужбовців Об'єднаних сил отримали поранення в результаті підриву на невідомому вибуховому пристрої, передають Патріоти України.

Про це повідомив штаб ООС в Facebook. Воїнів оперативно доставили до медичного закладу і надали кваліфіковану допомогу лікарів.

Стан їхнього здоров'я задовільний. На місці події для з'ясування її причин і обставин працює керівний склад бригади і робоча група військової служби правопорядку ЗС України.


З архіву ПУ. "Мічиганське обличчя видало": У Росії виробник масла "вкрав" американську бабусю з хлопчиком (фото)

вівторок, 18 травень 2021, 23:55

Плагіатори були впевнені, нібито за георгієвською стрічкою ніхто нічого не помітить... У мережі з'явилися красномовні фото, як у Росії виробник масла "вкрав" для обгортки малюнок бабусі з хлопчиком зі старої американської листівки до Дня подяки. На це ...

З архіву ПУ. Хто має найпотужніший імунітет до COVID-19: Медики розкрили секрет

вівторок, 18 травень 2021, 23:30

Сильний імунітет до COVID-19 формується тільки в семи-восьми відсотків людей, які перехворіли на нього, водночас нерідко найстійкіший отримують пацієнти, у яких перебіг хвороби був важким. Про це, посилаючись на дослідження китайських учених, заявила д...