Війна триває: Загарбники обстріляли Хутір Вільний на Донбасі і вбили мирного мешканця

Російські окупанти й колаборанти обстріляли мирний населений пункт на Луганщині. Про це сповістив пресцентр Об'єднаних сил, передають Патріоти України.

"23 лютого збройні формування Російської Федерації вкотре цинічно порушили режим припинення вогню та, крім обстрілів наших позицій із забороненого озброєння, відкрили вогонь і по Хутору Вільному, що на Луганщині", – мовиться в повідомленні.

Російсько-окупаційні війська гатили зі станкових протитанкових гранатометів, а також здійснили дистанційне мінування населеного пункту. "Під вогонь загарників потрапив мирний мешканець 1947 року народження. Близько 17:25 на його подвір’ї вибухнула міна, внаслідок чого чоловік отримав важкі множинні поранення", – розповіли у штабі.

Першу медичну допомогу постраждалому надали військові медики, відтак доправили його до лікувального закладу. Медики декілька годин поспіль намагалися врятувати життя пораненого, та, на жаль, від важких поранень чоловік помер.


"Такі зухвалі та злочинні дії збройних формувань РФ вкотре свідчать про їхню зацікавленість у подальшій ескалації конфлікту на Сході України та вчергове підтверджують систематичне ігнорування досягнутих домовленостей", – підкреслило командування.

У штабі додали, що "зібрані в повному обсязі матеріали будуть спрямовані до СВ СБУ Сєвєродонецька для вирішення питання щодо внесення відомостей до ЄРДР за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2 ст.258 КК України – "Терористичний акт".

Хочуть накивати п'ятами? На Керченському мосту утворилися багатокілометрові затори - майже 2 тис. авто чекають виїзду

субота, 27 червень 2026, 23:30

На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...

Удар по кишені! Українцям перерахують тарифи на воду: Ось скільки коштуватиме кубометр через кілька днів

субота, 27 червень 2026, 23:03

В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...