Війна в Україні - це "не її проблема"? Моніка Беллуччі одягнула сукню від російського бренду (фото)

Відома італійська акторка та модель Моніка Беллуччі знялася для обкладинки глянцю Madame Figaro. Після нещодавнього відпочинку її доньки Деви Кассель з росіянами, знаменитість одягнула для обладинки видання сукню від російського бренду, повідомляють Патріоти України.

Моніка Беллуччі у сукні російського бренду

Поки росіян виключають з усіх можливих конкурсів, закривають модні глянці, а роботу в мордорі припиняють всі відомі бренди, Моніка Беллуччі залюбки одягає вбрання від російської дизайнерки.

Увесь світ підтримує Україну. Відомі знаменитості допомагають постраждалим від війни людям та дітям, а також проявляють свою солідарність завдяки вбранню в синьо-жовтих кольорах. Тим часом італійська акторка без вагань одягнула для зйомок французького глянцю сукню від російського бренду.

Варто зазначити, що образи для Моніки складали стилісти, тож французький глянець серед усіх можливих брендів у світі, образ плаття від російської марки Yanina Couture.

Спеціально для фотосесії нового номера Моніка Беллуччі перетворилася на білявку та позувала перед камерою в образі шведської ікони стилю 1950-60-х років Аніти Екберг.

Зйомка 57-річної акторки приурочена до виходу фільму "Дівчина у фонтані", в якому Моніка Беллуччі зіграла роль акторки та фотомоделі Аніти Екберг. На обкладинці глянцю акторка позує у чорній сукні від російської дизайнерки Юлії Яніної.

Ніхто не зізнається: У Місяць врізалася потужна ракета, утворивши два великі кратери

середа, 29 червень 2022, 9:20

Невідома ракета, яку NASA відстежував на орбіті Землі з 2015 року, врізалася у Місяць. На супутнику планети після цього утворився новий подвійний кратер, який зафіксував орбітер NASA Lunar Reconnaissance, передають Патріоти України. У космічному агентс...

Деякі українці можуть отримати по 2200 грн від Червоного Хреста: Як це зробити

середа, 29 червень 2022, 7:45

"ПриватБанк»"розпочинає виплати від міжнародних організацій українцям, які постраждали внаслідок військового вторгнення Росії, передають Патріоти України. Заявку на виплату грошової допомоги можна подати онлайн через платформу «Допомога» та представниц...