
Київський міський голова Віталій Кличко анонсував відкриття головної ялинки у Києві. Про це мер столиці розповів в інтерв'ю РБК-Україна.
Мер повідомив, що у різних районах Києва встановлять новорічні ялинки, у тому числі і на Софійській площі, але масових заходів та концертних програм не буде.
Він наголосив, що щодня спілкується з українськими військовими. За його словами, бійці хотіли б, щоб у Києві була ялинка, і їхні діти мали новорічний настрій.
"Ми розуміємо, що масові заходи заборонені у воєнний час. І їх не буде в жодному разі. Але скасовувати Новий рік і Різдво ніхто не збирається, і атмосфера Нового року має бути. Не можна дозволити Путіну вкрасти наше Різдво. Незважаючи на різні думки від різних сторін - треба чи не треба - ми звернулися до бізнесу, який погодився не за бюджетні гроші, а за свої кошти встановити ялинки без новорічного пафосу", - сказав Кличко.
Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...