
Київський міський голова Віталій Кличко анонсував відкриття головної ялинки у Києві. Про це мер столиці розповів в інтерв'ю РБК-Україна.
Мер повідомив, що у різних районах Києва встановлять новорічні ялинки, у тому числі і на Софійській площі, але масових заходів та концертних програм не буде.
Він наголосив, що щодня спілкується з українськими військовими. За його словами, бійці хотіли б, щоб у Києві була ялинка, і їхні діти мали новорічний настрій.
"Ми розуміємо, що масові заходи заборонені у воєнний час. І їх не буде в жодному разі. Але скасовувати Новий рік і Різдво ніхто не збирається, і атмосфера Нового року має бути. Не можна дозволити Путіну вкрасти наше Різдво. Незважаючи на різні думки від різних сторін - треба чи не треба - ми звернулися до бізнесу, який погодився не за бюджетні гроші, а за свої кошти встановити ялинки без новорічного пафосу", - сказав Кличко.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...