Війна вже скінчилася? Міністерство оборони України масово заморозило закупівлі для армії

Тільки за останні 8 місяців Департамент військових закупівель Міністерства оборони України під різними приводами відстрочив або скасував ряд важливих тендерів для української армії, передають Патріоти України.

Відповідно до інформації з відкритих джерел, а саме – за даними авторизованого електронного майданчика prozzorro.gov.ua і акредитованих державою майданчиків, за останні півроку скасовані або заморожені тендери щодо безлічі важливих для армії позицій. Так, скасовані або заморожені тендери на 120 тисяч пар черевиків.

Тендер на 180 тисяч футболок і сорочок.

Тендер на 40 тисяч спальних мішків та іншого важливого обмундирування на загальну суму в півмільярда гривень.

Скасовано закупівлю амуніції для військових: 20 тисяч шоломів і 20 тисяч бронежилетів.

Також скасовано ряд великих тендерів паливно-мастильних матеріалів для танкових двигунів і дизельного палива, яке використовується важкою бронетехнікою.

Нагадаємо, що за даними глави Рахункової Палати через скасування або відстрочення тендерів у Департаменті державних закупівель Міністерства оборони невитраченими залишилися більше 10,6 мільярда гривень в інтересах армії, і відповідно до чинного законодавства, ця сума не може бути використана в наступному бюджетному році.

Українська армія ризикує опинитися в тому ж положенні, в якому перебувала навесні 2014 року, коли кожен військовослужбовець сам забезпечував себе одягом і амуніцією.

Україна готується до приїзду роздратованого голови МЗС Угорщини: На Закарпатті скасовані рішення про функціонування регіональних мов - уповноважений із захисту державної мови

вівторок, 19 січень 2021, 20:22

На Закарпатті були скасовані всі рішення органів місцевої влади про регіональні мови. Про це уповноважений із захисту державної мови розповів на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. Зазначається, що омбудсмену надійшов відповідний ли...

Наддержавне: У росіян на МКС закінчилась їжа, рятувати "встающих с колен" довелось американцям

вівторок, 19 січень 2021, 20:15

Поки режим Путіна тицяє дулі всім і вся у світі, доводячи свою удавано поновлену наддержавність, виник черговий епічний провал у "вітрині" російського лідерства. Через повторне перенесення рейсу на МКС у російських космонавтів закінчились харчові запас...