
Війна України проти країни-агресора Росії затягнеться щонайменше до кінця 2022 року. У РФ вважають, що окупанти мають протриматися до початку опалювального сезону – саме настільки вони хочуть розтягнути третю фазу повномасштабного вторгнення, передають Патріоти України.
Таку заяву зробив радник голови Міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів в ефірі всеукраїнського телемарафону. Причиною таких планів загарбників, вважає він, є надія РФ на те, що ближче до зими почнеться серйозна енергетична криза.
"Згідно з їхніми розрахунками, почнуться проблеми з опаленням, і в Україні теж ці проблеми почнуться, і серйозні проблеми з економікою. Тому що ціни на енергоносії дуже зростають", – сказав Андрусів.
Кремль робить ставку на те, що із початком цієї кризи Захід зрозуміє, що "з Росією треба домовлятися". "І якщо вони (окупанти – Ред.) протримаються до кінця року, то тоді вони очікують, що з ними домовлятимуться про те, чого вони вимагають", – додав радник голови МВС.
Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...
В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...