Війна затягнеться щонайменше до кінця року: У МВС пояснили, на що сподівається Росія

Війна України проти країни-агресора Росії затягнеться щонайменше до кінця 2022 року. У РФ вважають, що окупанти мають протриматися до початку опалювального сезону – саме настільки вони хочуть розтягнути третю фазу повномасштабного вторгнення, передають Патріоти України.

Таку заяву зробив радник голови Міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів в ефірі всеукраїнського телемарафону. Причиною таких планів загарбників, вважає він, є надія РФ на те, що ближче до зими почнеться серйозна енергетична криза.

"Згідно з їхніми розрахунками, почнуться проблеми з опаленням, і в Україні теж ці проблеми почнуться, і серйозні проблеми з економікою. Тому що ціни на енергоносії дуже зростають", – сказав Андрусів.

Кремль робить ставку на те, що із початком цієї кризи Захід зрозуміє, що "з Росією треба домовлятися". "І якщо вони (окупанти – Ред.) протримаються до кінця року, то тоді вони очікують, що з ними домовлятимуться про те, чого вони вимагають", – додав радник голови МВС.

Олена Зеленська відзначає ювілей. Чим запам'яталась іменинниця на посаді Першої леді України

понеділок, 6 лютий 2023, 7:56

Сьогодні перша леді України Олена Зеленська відзначає день народження. Дружині президента виповнилося 45 років, нагадують Патріоти України. . Як і президент, Олена Зеленська родом із Кривого Рогу. Навчалася в одній гімназії з майбутнім чоловіком, але ...

Рятувати було нікому: У Росії дитина померла, бо всіх лікарів забрали на війну в Україні

понеділок, 6 лютий 2023, 7:08

У селищі Гірське Забайкальського краю однорічна дівчинка померла через відсутність лікарів та ненадання своєчасної медичної допомоги. Усіх кваліфікованих медиків у регіоні відправлено на війну в Україну, щоб рятувати поранених окупантів, тому життя рос...