Війна змусила всіх нас вирішувати - хто ми: Популярна українська актриса та волонтерка розповіла, як отримала паспорт РФ

Незважаючи на те, що Даша Волга жила в РФ, вона стала на бік України і залишила державу-агресорку

Даша Волга підтримала Україну / instagram.com/dashavolga

Актриса родом з України Даша Волга довгий час жила і працювала в Росії. Свій перший паспорт вона отримала саме там, коли ще був Радянський союз. Однак після того, як її батьки повернулися на батьківщину - в Україну, батько актриси поміняв паспорт на український. Незабаром і сама Даша перебралася в Україну.

"Я закінчила театральний ВУЗ, знімалася і в Україні, і в Росії. Але потім дуже чітко почала розуміти, що там відбувається. А потім стався Майдан. І я вибрала Україну і залишилася в Україні. І це був найдивовижніший період мого життя. Я тут знайшла найдорожчих друзів і була з близькими в непростий період їхнього життя", - розповіла актриса в інтерв'ю "Обозревателю".

При цьому початок великої війни Волга зустріла саме в Росії. Як вона розповіла, в Стамбулі вона втратила важливі документи, а відновити їх можна було тільки в Росії. Тому за кілька днів до повномасштабного вторгнення вона туди полетіла.

"Мене пропускають в цю Москву, йду подаватися на ср*ні документи, а через кілька днів починається вторгнення. І я розумію, сидячи в квартирі подруги, що у мене в документах написано: народилася в Києві, приїхала з Києва, і в моїй біографії у Вікіпедії зазначено, що я засудила вторгнення росіян в Крим і на Донбас. При бажанні з мене можна зробити такого шпигуна, що письменники детективів будуть заздрити", - розповіла Волга.

На щастя, їй вдалося вибратися з країни-агресора. Вона відразу ж поїхала в Нову Зеландію, де перебували її чоловік і діти.

Сюди не дістались конкістадори та інші грабіжники: У Панамі виявили повну золота гробницю правителя доколумбівської держави (фотофакти)

вівторок, 5 березень 2024, 3:25

У Панамі археологи виявили гробницю, яка належала правителю народу Кокле. Відкриття відбулося в археологічному парку Ель-Каньо, який відомий своїми археологічними знахідками. . В археологічному парку Ель-Каньо у Панамі, археологи виявили гробницю, дат...

Суд вирішив, що каяття було нещирим: На Полтавщині чоловік ухилився від мобілізації й загримів у тюрму

понеділок, 4 березень 2024, 23:57

У Полтавській області покарали позбавленням волі військовозобов’язаного чоловіка, який ухилився від мобілізації. Він визнав свою провину, проте суд вирішив, що його каяття було нещирим. Справу розглядав Пирятинський районний суд. Про це повідомляє "Тел...