
Під час звільнення Київської області від російських фашистів шестеро українських захисників зазнали ураження хімічною зброєю, залишеною окупантами при відступі. Наші бійці постраждали через отруєння зарином у Гостомелі, передають Патріоти України.
"Семеро людей перебували в ангарі з літаком "Мрія". Через кілька годин після операції — нудота, набряки, проблеми із сечовипусканням. Ми розуміємо на рівні діагнозу українських лікарів, що це зарин. І одна з лабораторій у країні НАТО, в яку наші хлопці надіслали зразки крові, сказала, що це токсична реакція на отруєння зарином", — розповів Бобровников.
За його інформацією, окупанти могли спеціально залишити контейнер із хімікатами під час відступу для того, щоб отруїти наших бійців. "Українські військові під час зачистки виявили велику кількість ворожих засобів хімічного захисту, що є ще одним доказом того, що росіяни мали хімзброю", — сказав Бобровников.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...