Окупанти атакують села на підступах до Сєвєродонецька. У Борівському та Сиротиному ворога відкинули. Росіяни більше "воюють" з мирними: 10 загиблих, троє поранених Про це на власній сторінці у Facebook повідомляє голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
Рашисти намагаються підійти ближче до Сєвєродонецька. Вечірній бій у Борівському приніс ворогу лише втрати, вночі у Сиротиному рашистів спіткало те саме, орки відійшли. Тривають бої в Гірській громаді, зокрема гаряче в Тошківці. А в самому Гірському ворог також відійшов, зазнавши втрат.
На Донбасі за минулу добу відбито 11 атак ворога, знищено п’ять танків, один зенітно-ракетний комплекс “Тор”, шість артилерійських систем, 12 одиниць бойової броньованої техніки та один автомобіль противника. росіяни більше "воюють" з місцевим населенням, ворог майже безкінечно гатить по вільних містах та селах з мінометів, ствольної артилерії, реактивних систем залпового вогню та застосовує авіацію.




Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...