Військові 47-ї танкової дивізій РФ бунтують і розривають контракти - не хочуть воювати в Україні

Військовослужбовці строкової служби путінської армії масово стали відмовлятися від участі у війні проти України. Окупанти 26-го танкового полку зі складу 47-ї гвардійської танкової дивізії Збройних сил РФ, подали рапорти про розірвання контрактів, повідомили у Генеральному штабі ЗСУЮ передають Патріоти України.

За даними наших військових, в лавах ЗС країни-агресора як і раніше виникають проблеми з комплектуванням підрозділів особовим складом. "Так, військовослужбовці строкової служби 26-го танкового полку зі складу 47 – ї танкової дивізії, які підписали контракти, після їх участі у війні з Україною почали подавати рапорти з проханням розірвати контракт", - йдеться в повідомленні.

"Обізвали "українцем" і поставили фінгал": В Росії хлопчика побили через... синьо-жовті санки (фото)

понеділок, 6 лютий 2023, 20:43

У Кіровській області РФ побили хлопчика під час катання на гірці. Причиною цього стали кольори його санок-"ватрушки", передають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "База",інцидент стався у Ногінську під час дитячих забав на сніговій гірці. М...

Унітаз посеред кімнати, низькі стелі та ліжко поряд із пралкою: У Києві здають найменшу квартиру з "оригінальним" ремонтом (фото)

понеділок, 6 лютий 2023, 19:56

У Києві здають в оренду одну з найменших квартир площею лише 12 квадратів. За 4300 грн пропонують житло у підвальному приміщенні, зі стелями "не для високих", пральною машинкою поруч із ліжком. Квартира складається із двох невеликих приміщень, в одному...