Військовий, якому медкомісія радила "відрізати собі ногу", отримав рішення МСЕК щодо групи інвалідности

Український військовий Дмитро Олійник отримав другу групу інвалідності. Він домігся відповідного рішення медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) у Києві після того, як голова харківської медкомісії радила йому «відрізати ногу» для отримання другої групи замість третьої. Про це у середу, 1 листопада, повідомляють Патріоти України.

Спочатку в Києві військовому хотіли присвоїти другу групу інвалідності терміном на два роки. Проте він був проти. Після дослідження усіх документів ветерана і вивчення діагнозів лікарі вирішили надати йому групу на постійній основі.

Олійник вважає, що справедливим буде звільнення голови харківської МСЕК № 3 Лариси Бунічевої, яка запропонувала йому ампутувати ногу. Директор департаменту охорони здоров’я ОВА Максим Хаустов повідомив журналістам, що станом на 1 листопада порушень у роботі голови комісії не виявили.

10 жовтня Дмитро Олійник, який дістав поранення в лютому 2022 року під час оборони Харкова, розповів, що голова медкомісії міста з насмішкою зазначила, що він міг би отримати не третю, а другу групу інвалідності, якби йому ампутували травмовану ногу.

Пізніше Олійник повідомив, що МСЕК призначила йому третю групу інвалідності, хоча його права нога втратила функціональну здатність і є біопротезом. Тим паче, якщо поранення пов’язане із захистом Батьківщини, групу мають підвищити на один ступінь, зазначав він. У Міністерстві охорони здоров’я пообіцяли провести оцінку правомірності дій МСЕК Харкова.

Мобілізація громадян від 50 років буде чи ні? Нардеп пояснив нюанси

четвер, 26 вересень 2024, 23:55

Директива Командування Сухопутних сил дозволяє мобілізовувати чоловіків 50-60 років винятково за окремим мобілізаційним розпорядженням. Це підтвердив народний депутат, член комітету з нацбезпеки й оборони Верховної Ради Федір Веніславський у коментарі ...

Поки інші ледь зводять кінці з кінцями: Зарплати чиновників в Україні перевищили 55 тис. грн - хто отримує найбільше

четвер, 26 вересень 2024, 22:25

У серпні 2024 року середня зарплата в держустановах зросла на 44,6% і перевищила 55 тисяч гривень, причому керівники стратегічних установ, таких як НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг)...