
Військовий-нацгвардієць з Одещини намагався продати автомат Калашникова з патронами цивільному. Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляють Патріоти України.
Нацгвардієць під час патрулювання території складського приміщення виявив автомат Калашникова без серійного номера і близько 200 патронів до нього. Військовий привіз «трофей» додому, і зберігав у дворі свого будинку між парканом та приміщенням вбиральні на вулиці. Згодом чоловік знайшов клієнта, якому спробував збути автомат із боєприпасами за 48 тисяч гривень.
Правоохоронці затримали його під час продажу. Військовий винуватість у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю.
Суд вирішив замість передбаченого законом покарання у вигляді позбавлення волі на два роки призначити військовому службове обмеження (вид кримінального покарання, що застосовується до засуджених військовослужбовців) – теж на два роки із відрахуванням в дохід держави 20 відсотків із суми грошового забезпечення.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...